کد خبر : 26775
تاریخ انتشار : شنبه 2 فروردین 1399 - 10:40

فصلنامه علمی مرمت و معماری ایران ویژه زمستان

فصلنامه علمی مرمت و معماری ایران ویژه زمستان

شماره ۲۰ فصلنامه علمی مرمت و معماری ایران ویژه زمستان ۹۸ منتشر شد و چکیده مقالات آن را می‌توانید به صورت آنلاین مطالعه کنید. به گزارش گشت و گذار، فصلنامه علمی مرمت و معماری ایران، شماره ۲۰، زمستان ۹۸ به مدیر مسئولی فرهنگ مظفر و سردبیری احمد صالحی کاخکی با صاحب امتیازی دانشگاه هنر اصفهان


شماره ۲۰ فصلنامه علمی مرمت و معماری ایران ویژه زمستان ۹۸ منتشر شد و چکیده مقالات آن را می‌توانید به صورت آنلاین مطالعه کنید.

به گزارش گشت و گذار، فصلنامه علمی مرمت و معماری ایران، شماره ۲۰، زمستان ۹۸ به مدیر مسئولی فرهنگ مظفر و سردبیری احمد صالحی کاخکی با صاحب امتیازی دانشگاه هنر اصفهان منتشر شد.

فهرست مقالات این شماره فصلنامه علمی مرمت و معماری ایران به این شرح است:

ارزیابی نظام رنگی منظر بافت‌های تاریخی با رویکرد ادراک زیباشناختی منظر شهری؛ مورد پژوهی: محله حسن آباد اصفهان به قلم بهاره تدین، رضا ابویی و محمود قلعه‌نویی.

مؤلفه‌های طراحی فضاهای جمعی دانشگاه در پاسخ به نیاز خودشکوفایی به قلم سپیده علاقمند، فرهنگ مظفر، سید باقر حسینی و بهرام صالح صدق‌پور.

خاتم شاهی و قدرت ازلی: کیفیت تأثیر شاه عباس اول در وضعیت اجتماعی و سیاسی مسجد جامع اصفهان به قلم احسان کاخانی و فاطمه گلدار.

ریز مؤلفه‌های کیفیت عملکردی در فضاهای تجاری با هدف ارتقا تعاملات اجتماعی به قلم الهام السادات رضوی‌زاده و منصوره کیان ارثی.

مطالعه تطبیقی مضامین کتیبه‌ها در آثار چوبی وابسته به معماری در حرم مطهر امام رضا (ع) به قلم علیرضا شیخی.

بازشناسی و مقایسه مفهوم پدیدارشناسانه تخیل خلاقانه و نقش آن در طراحی معماری غیر دیجیتال و طراحی معماری دیجیتال به قلم نجوا مقدم و مهران خیرالهی چکیده مقالات شماره ۲۰ نشریه (زمستان ۹۸) را می‌توانید اینجا بخوانید. فایل PDF اصل مقالات، طی ماه‌های آینده در همین لینک قابل دریافت خواهند بود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.