کد خبر : 3423
تاریخ انتشار : شنبه 26 آبان 1397 - 12:35

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران

ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران، با حضور تولیدکنندگان معتبر داخلی و خارجی در نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. به گزارش گشت و گذار به نقل از ستاد خبری ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران (ایران مد)، این نمایشگاه ۱۱الی ۱۴آذرماه، با حضور تولید کنندگان معتبر داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در فضایی


ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران، با حضور تولیدکنندگان معتبر داخلی و خارجی در نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش گشت و گذار به نقل از ستاد خبری ششمین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران (ایران مد)، این نمایشگاه ۱۱الی ۱۴آذرماه، با حضور تولید کنندگان معتبر داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در فضایی بیش از ۴هزار و ۵۰۰ مترمربع برگزار خواهد شد.

این نمایشگاه با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به همت اتحادیه صنایع پوشاک ایران، اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران، اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و بنیاد ملی مد و لباس ایران برگزار می گردد.

نمایش توانمندی‌های تولیدکنندگان پوشاک ایران، گسترش بازار تولیدکنندگان مطرح برای فروشگاه‌های سراسر ایران، معرفی توانمندی‌های تولیدکنندگان پوشاک به سازمان‌ها ونهادها، معرفی توانمندی‌های صنعت پوشاک ایران به تجار کشورهای همسایه و رایزنان اقتصادی کشورهای هدف، ایجاد فضای گفتگوی مستقیم با عوامل زنجیره تامین صنعت پوشاک و صنایع نساجی و امکان طرح ایده‌های نوین در صنعت نساجی و پوشاک با برگزاری رویداد (استارت آپی) در نمایشگاه، از جمله اهداف برگزاری نمایشگاه ششم به شمار می‌آید.

مهمترین هدف ششمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران (ایران مد)، حمایت از کالای ایرانی و تولید کنندگان است که گام‌های موثری در افزایش کیفیت تولیدات داخلی پوشاک کشور برداشته‌اند.

این نمایشگاه با حمایت کارگروه ساماندهی مد ولباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به همت اتحادیه صنایع پوشاک ایران، اتحادیه تولید و صادرات نساجی و پوشاک ایران، اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و بنیاد ملی مد و لباس ایران ۱۱تا ۱۴آذرماه، با حضور تولیدکنندگان معتبر داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.