کد خبر : 2751
تاریخ انتشار : یکشنبه 13 آبان 1397 - 4:10

درخواست اصلاح قیمت داروهای OTC باید به سندیکا داده شود

درخواست اصلاح قیمت داروهای OTC باید به سندیکا داده شود

تمامی شرکت های دارویی از ۹ آبان ۹۷ باید درخواست اصلاح قیمت و یا قیمت ­گذاری داروهای OTC را به سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، ارسال نمایند. به گزارش گشت و گذار، مهدی سلیمانجاهی دبیر سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، گفت: شرکت­ های داروسازی که درخواست اصلاح قیمت ­های داروهای OTC را دارنند،


تمامی شرکت های دارویی از ۹ آبان ۹۷ باید درخواست اصلاح قیمت و یا قیمت ­گذاری داروهای OTC را به سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، ارسال نمایند.

به گزارش گشت و گذار، مهدی سلیمانجاهی دبیر سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران، گفت: شرکت­ های داروسازی که درخواست اصلاح قیمت ­های داروهای OTC را دارنند، عطف به نامه شماره ۴۲۰۰۷/۵۶۶ مورخ ۰۲/۲۴/۷۴ سازمان غذا و دارو در خصوص تفویض قیمت گذاری داروهای OTC به سندیکا و پیرو صورت جلسه کمیسیون نظارت و کنترل بازار سندیکا، باید از این تاریخ، درخواست خود را به سندیکا ارسال نمایند و به طور مستقیم با اداره کل دارو مکاتبه نداشته باشند.

وی اظهارداشت: شرکت های متقاضی، نامه درخواست خود را به انضمام فرم های تکمیل شده به دفتر سندیکا ارسال نمایند.

جلسه بررسی درخواست شرکت ها، هر دو هفته یک بار، روزهای یکشنبه برگزار خواهد شد و تمامی شرکت های متقاضی می بایست نامه درخواست و مدارک پیوست را حداکثر تا روز چهارشنبه پایان هر هفته و در قبل از برگزاری جلسه، به دفتر سندیکا جهت بررسی و طرح در کمیسیون ارسال نمایند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.