کد خبر : 3074
تاریخ انتشار : شنبه 19 آبان 1397 - 13:15

دهه سوم زندگی، شایع ترین سن جراحی زیبایی بینی

دهه سوم زندگی، شایع ترین سن جراحی زیبایی بینی

نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با عنوان این مطلب که انجام جراحی زیبایی محدودیت سنی خاصی ندارد، گفت: دهه سوم زندگی شایع ترین سن برای جراحی زیبایی بینی است. به گزارش گشت و گذار، حامد باطنی روز شنبه در نشست خبری کنگره انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با بیان این مطلب


نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با عنوان این مطلب که انجام جراحی زیبایی محدودیت سنی خاصی ندارد، گفت: دهه سوم زندگی شایع ترین سن برای جراحی زیبایی بینی است.

به گزارش گشت و گذار، حامد باطنی روز شنبه در نشست خبری کنگره انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با بیان این مطلب که بعضی از ارقام دریافتی برای عمل های پلاستیک و زیبایی غیرقابل تصور است، گفت: اصولا این ارقام توسط افراد غیرحرفه ای و غیرمتخصص از بیماران دریافت می شود.

وی علت اصلی گرایش به انجام عمل های پلاستیک و زیبایی را تبلیغات نادرست عنوان کرد و گفت: جراحی پلاستیک و زیبایی طیف وسیعی از بیماران را شامل می شود، به طوری که افرادی که دچار نقایص خلقتی و مادرزادی هستند می بایست در سنین پایین تحت عمل جراحی پلاستیک و زیبایی قرار گیرند و بعضی از این نوع جراحی ها برای سنین بالاتر توصیه می شود.

باطنی با تأکید بر اینکه جراحی زیبایی محدودیت سنی خاصی ندارد، اظهار داشت: شایع ترین سن برای انجام جراحی زیبایی بینی دهه سوم زندگی است اما این موضوع به این معنی نیست که در سایر دهه های زندگی نمی توان چنین جراحی انجام داد.

نایب رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با اعلام اینکه جراحی زیبایی الزاما در بیمارستان ها انجام نمی شود، تأکید کرد: بعضی از این نوع جراحی های زیبایی در خارج از بیمارستان ها و مطب هایی که مجهز به تجهیزات لازم هستند نیز قابل انجام است.

باطنی در ادامه به کیفیت انجام جراحی های پلاستیک و زیبایی در کشور اشاره کرد و گفت: سطح عمل های پلاستیک و زیبایی در ایران همسطح کشورهای مطرح دنیا است و استقبال بیماران خارجی برای انجام این نوع عمل ها در ایران بسیار زیاد است.

وی تصریح کرد: البته استقبال بیماران خارجی برای انجام این نوع عمل ها در ایران فقط به خاطر قیمت نیست، زیرا در شرق آسیا کمتر از ایران بابت این نوع عمل ها هزینه دریافت می شود، ولی کیفیت انجام جراحی های پلاستیک و زیبایی در این کشورها پایین تر از ایران است.

باطنی با اعلام اینکه در حال حاضر کشورهای همسایه بیشترین مراجعات را برای این نوع جراحی ها به ایران دارند، تأکید کرد: علاوه بر فاصله جغرافیایی، می بایست امکان حضور بیماران خارجی نیز در کشور فراهم شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.