دوازدهمین دوره آموزش تخصصی فراهم آوری اعضای پیوندی برگزار می‌شود

دوازدهمین دوره آموزش تخصصی فراهم آوری اعضای پیوندی ( آیروس) اینبار در استان هرمزگان برگزار می شود.  به گزارش گشت و گذار به نقل از روابط عمومی انجمن اهدای عضو ایرانیان، دوازدهمین دوره آموزش تخصصی فراهم آوری اعضای پیوندی ( آیروس) اینبار در استان هرمزگان برگزار می شود. این دوره که پیش از این، در […]


دوازدهمین دوره آموزش تخصصی فراهم آوری اعضای پیوندی ( آیروس) اینبار در استان هرمزگان برگزار می شود. 

به گزارش گشت و گذار به نقل از روابط عمومی انجمن اهدای عضو ایرانیان، دوازدهمین دوره آموزش تخصصی فراهم آوری اعضای پیوندی ( آیروس) اینبار در استان هرمزگان برگزار می شود.

این دوره که پیش از این، در ۱۱ استان دیگر کشور نظیر سیستان بلوچستان، یزد، آذربایجان غربی و … برگزار شده بود، در استان هرمزگان با حضور بیش از ۱۵۰ دانش پذیر در دانشگاه علوم پزشکی این استان برگزار می شود.

این دوره امروز با حضور مهدی شادنوش، رئیس مرکز مدیریت پیوند وزارت بهداشت، کتایون نجفی زاده مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایرانیان ، امید قبادی نایب رییس هیئت مدیره ، مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و جمع کثیری از مسئولین نهادهای ذیربط به ویژه استانداری، افتتاح شد و با آموزش پرسنل درمانی مرتبط کل استان توسط مدرسین حرفه ای این رشته به مدت ۵ روز تا ۱۹ مهر سال جاری، ادامه خواهد یافت.

هدف از برگزاری این دوره آموزش و افزایش آگاهی نیروهای متخصص نسبت به مقوله اهدای عضو و همچنین بالابردن سطح فرهنگ اهدای عضو در تمامی نقاط ایران است.