شرکت PKP Intercity* (پی کی پی اینترسیتی)سفرهای خود را به لیتوانی آغاز کرد

  قطار بین شهری PKP “Hańcza” که همچنان در مسیر کراکوف – سووالکی – کراکوف در حال حرکت است، طبق برنامه جدید به ایستگاه موکاوا در لیتوانی می رسد. مسافران لیتوانی می توانند با یک جابجایی آسان به کراکوف برسند. همه اینها به دلیل همکاری بین شرکت PKP Intercity و راه آهن لیتوانی LTG Link […]

 

قطار بین شهری PKP “Hańcza” که همچنان در مسیر کراکوف – سووالکی – کراکوف در حال حرکت است، طبق برنامه جدید به ایستگاه موکاوا در لیتوانی می رسد. مسافران لیتوانی می توانند با یک جابجایی آسان به کراکوف برسند. همه اینها به دلیل همکاری بین شرکت PKP Intercity و راه آهن لیتوانی LTG Link است. نمایندگان شرکت های حمل و نقل در مورد ارتباط متقابل در ایستگاه موکاوا بین قطار IC “Hańcza” و قطار LTG Link ویلنیوس – موکاوا – ویلنیوس توافق کردند. مجله تأمین راه آهن با اشاره به گزارش Kolejowy این مطلب را گزارش کرده است.

* PKP Intercity یک شرکت از گروه PKP است که مسئولیت حمل و نقل مسافر در مسافت های طولانی را بر عهده دارد.

قطارها روی یک سکو قرار خواهند گرفت که برای مسافران جابجایی بین قطارها را آسان تر می کند. این یک سفر، هر چند با تغییر، اما با یک بلیط است.

شبکه ارتباطات به طور مداوم در حال توسعه است، که به مسافران اجازه می دهد تا به طور موثر در سراسر لهستان و کشورهای همسایه حرکت کنند. مسافران لهستان در حال حاضر خطوط ریلی روزانه به برلین، پراگ و براتیسلاوا دارند. اکنون از دسامبر امکان سفر به لیتوانی وجود خواهد داشت.

PKP Intercity بزرگترین اپراتور راه آهن لهستان است که ارتباط بین شهرهای بزرگ و مراکز توریستی محبوب این کشور را فراهم می کند، مراکز کوچکتر را با تجمعات متصل می کند و همچنین امکان سفر راحت در سراسر اروپا را فراهم می کند و دسترسی حمل و نقل را برای ساکنان تعداد فزاینده ای از شهرها و شهرک ها فراهم می کند. توسعه راه آهن به عنوان سازگارترین شکل حمل و نقل عمومی با محیط زیست که مطابق با مفاد قرارداد سبز اروپا است. هدف شرکت PKP Intercity تبدیل شدن به اولین شرکت مسافربری لهستانی است که از نظر زیست محیطی بی طرف است.