کد خبر : 35018
تاریخ انتشار : یکشنبه 30 شهریور 1399 - 17:26

فراخوان کتاب‌های تصویرگری‌شده‌ کودک و نوجوان

فراخوان کتاب‌های تصویرگری‌شده‌ کودک و نوجوان

نهمین دوسالانه‌ تصویرگری پرتغال، در سال ۲۰۲۱ با شیوه‌ای متفاوت برگزار می‌شود. به گزارش گشت و گذار، نهمین دوسالانه تصویرگری پرتغال، در سال ۲۰۲۱ با شیوه‌ای متفاوت برگزار می‌شود. در این دوره از برترین کارشناسان متخصص تصویرگری در سراسر جهان دعوت شده است تا با عنوان برگزیده با این نمایشگاه همکاری کنند. هرکدام از برگزیننده‌ها


نهمین دوسالانه‌ تصویرگری پرتغال، در سال ۲۰۲۱ با شیوه‌ای متفاوت برگزار می‌شود.

به گزارش گشت و گذار، نهمین دوسالانه تصویرگری پرتغال، در سال ۲۰۲۱ با شیوه‌ای متفاوت برگزار می‌شود. در این دوره از برترین کارشناسان متخصص تصویرگری در سراسر جهان دعوت شده است تا با عنوان برگزیده با این نمایشگاه همکاری کنند. هرکدام از برگزیننده‌ها ۵ تا ۱۰ کتاب تصویرگری‌شده‌ی منتشرشده در دو سال گذشته (از دی ماه ۱۳۹۷) را که از نظر آنها بهترین هستند معرفی می‌کنند. اسامی برگزیننده‌ها در سایت نمایشگاه اعلام خواهد شد، اما اسامی کتابهای منتخب آنها اعلام نخواهد شد.

از میان کتابهای معرفی‌شده‌ی کلیه برگزیننده‌ها، پنج داور بین‌المللی نمایشگاه ۵۰ تصویرگر را انتخاب خواهند کرد که همگی در کاتالوگ نمایشگاه معرفی خواهند شد. برنده‌ مسابقه و دریافت‌کنندگان لوح‌های تقدیر نمایشگاه از میان همین ۵۰ تصویرگر برگزیده خواهند شد.

در زمان برگزاری نمایشگاه، سه تصویر از هر کتاب تصویرگری‌شده‌ی برگزیده به‌نمایش درخواهد آمد و نسخه‌های کتاب‌ها نیز در نمایشگاه در معرض قضاوت بازدیدکنندگان قرار خواهد داشت.

یکی از برگزیننده‌های نمایشگاه ۲۰۲۱، فریده خلعت‌بری مدیر انتشارات شباویز است، که ۵ تا ۱۰ کتاب تصویرگری‌شده‌ی برتر ایران را به‌نمایشگاه خواهد فرستاد.

از کلیه‌ی ناشران و تصویرگران دعوت می‌شود، در صورتی که مایل به‌شرکت در این دوسالانه‌ی معتبر هستند و کتاب‌های تصویرگری‌شده‌ی زیبایی از دی ماه ۱۳۹۷ تا امروز منتشر کرده‌اند، یک جلد از کتاب مورد نظر خود را به‌انتشارات شباویز بفرستند. در ارسال نسخه‌ی کتاب باید توجه شود که دست‌کم سه نسخه از کتاب موجود باشد و تصاویر کتاب نیز در اختیار شرکت‌کننده قرار داشته باشد، تا در زمان مقتضی به‌پرتغال ارسال شود. آخرین مهلت ارسال آثار، روز پنج‌شنبه ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۹ است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.