نیان الکترونیک؛ نماینده خراسان رضوی در لیگ باشگاه های والیبال کشور

رییس هیات والیبال استان از حضور تیم نیان الکترونیک به عنوان نماینده خراسان رضوی در لیگ باشگاه های والیبال کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی: با پشتیبانی های استانداری استان، پیگیری های اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و پشتیبانی های سازمان اقتصاد و دارایی استان و همکاری خوب هیات والیبال استان، خراسان رضوی پس از ۴ سال در لیگ باشگاه های والیبال کشور یک نماینده دارد.

این نماینده با عنوان “نیان الکترونیک” قرار است در قالب تیم والیبال استان در لیگ باشگاه های والیبال کشور حضور داشته باشد و امروز نیز مراسم قرعه کشی این رقابت ها است.
قوچان نژاد که امروز در مراسم قرعه کشی لیگ باشگاه های والیبال کشور حضور داشت، اظهار کرد: طی یکسال گذشته با پشتیبانی هایی که استانداری و سازمان اقتصاد و دارایی استان و پیگیری های اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برای جذب اسپانسر برای حضور تیم والیبال در لیگ باشگاه های والیبال کشور داشتند که خوشبختانه حاصل این تلاش، حضور “نیان الکترونیک” در لیگ برتر به عنوان نماینده استانمان است.

وی با ابراز خرسندی نسبت به این موضوع، بیان کرد: این تیم بسیار باشخصیت است، خوشحالیم که پس از چهار سال دوری قطب والیبال شرق کشور از لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور و یک سال تلاش مداوم بلاخره طلسم عدم حضور مشهد در لیگ برتر شکست.