کد خبر : 46080
تاریخ انتشار : یکشنبه 29 فروردین 1400 - 11:54

واکسیناسیون پزشکان زیر ۵۰ سال از ۳۰ فروردین آغاز می شود

واکسیناسیون پزشکان زیر ۵۰ سال از ۳۰ فروردین آغاز می شود

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ایران، واکسیناسیون پزشکان زیر ۵۰ سال از روز دوشنبه سی ام فروردین ۱۴۰۰ آغاز می شود. به گزارش گشت و گذار، بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ایران، واکسیناسیون پزشکان زیر ۵۰ سال از روز دوشنبه آغاز خواهد شد. ۱ – مقرر شده است با


بنابر اعلام روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ایران، واکسیناسیون پزشکان زیر ۵۰ سال از روز دوشنبه سی ام فروردین ۱۴۰۰ آغاز می شود.

به گزارش گشت و گذار، بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ایران، واکسیناسیون پزشکان زیر ۵۰ سال از روز دوشنبه آغاز خواهد شد.

۱ – مقرر شده است با تحویل به موقع واکسن توسط دانشگاه ها، واکسیناسیون کرونای اعضای زیر ۵۰ سال از دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۱/۳۰ آغاز شود. همه شما همکاران گرامی مطلع هستید که چرخه همکاری و عمل به این مهم، یک رکن اصلی دارد که همانا تحویل واکسن است.

۲- توافقات سازمان و وزارت بهداشت برای مرحله اول تلقیح واکسن زیر ۵۰ سال بخش خصوصی واکسنِ آسترازنکا است. در صورتی که به توفیق دیگری دست یافتیم اطلاع رسانی خواهد شد. فراموش نکنید بهترین واکسن، اولین واکسنی است که به دست شما می رسد.

۳- به منظور جلوگیری از هر نوع ازدحام، برای مرحله اول تزریق افراد زیر ۵۰ سال بخش فناوری اطلاعات مشغول تهیه نرم افزاری است که انتخاب محل و روز حضور برای واکسن راحت تر باشد. لذا ساکنین شهر تهران منتظر پیامک رجوع به این نرم افزار باشند. در شهرستان ها کما فی السابق از طریق نظام پزشکی شهر محل خدمت این موضوع مدیریت و اطلاع رسانی خواهد شد.

۴- هیچ هزینه ای برای این مرحله نیز اخذ نخواهد شد، سوال نفرمائید.

۵- تکرار این موضوع خالی از فایده نخواهد بود که لطفا اگر سرشماره ۳۰۰۰۷۴۷۱ در لیست مسدودی موبایل شما ثبت شده ، آن را از این حالت خارج نمائید.

اطلاع رسانی لحظه ای در خصوص واکسن کرونا از طریق راه های ارتباطی سازمان نظام پزشکی خواهد بود

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.