کد خبر : 43688
تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 اسفند 1399 - 12:00

ورود جدی و علمی به حوزه اسباب‌بازی داشته باشیم

ورود جدی و علمی به حوزه اسباب‌بازی داشته باشیم

مراسم رونمایی کتاب «اسباب‌بازی ایران» روایتی از دستاوردهای هویت‌سازترین صنعت فرهنگی امروز با حضور روسای فرهنگی برگزار شد. به گزارش گشت و گذار، مراسم رونمایی کتاب «اسباب‌بازی ایران» روایتی از دستاوردهای هویت‌سازترین صنعت فرهنگی امروز ۶ اسفندماه، با حضور حجت‌الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، محمد سرشار رئیس شبکه پویا و غلامرضا دیزجی رئیس انجمن


مراسم رونمایی کتاب «اسباب‌بازی ایران» روایتی از دستاوردهای هویت‌سازترین صنعت فرهنگی امروز با حضور روسای فرهنگی برگزار شد.

به گزارش گشت و گذار، مراسم رونمایی کتاب «اسباب‌بازی ایران» روایتی از دستاوردهای هویت‌سازترین صنعت فرهنگی امروز ۶ اسفندماه، با حضور حجت‌الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، محمد سرشار رئیس شبکه پویا و غلامرضا دیزجی رئیس انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی در مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزار شد.

حجت‌الاسلام قمی در مراسم رونمایی کتاب اسباب‌بازی ایران با اشاره به این سرچشمه محل گفت‌مان انقلاب اسلامی که عزیزانی در این سرزمین جانشان را دادند، باید راهشان را ادامه دهیم، گفت: ما در روایت‌مایمان از سرمایه‌ها کاهلی کردیم، در انقلاب اسلامی اتفاقاتی رخ داده که روایت نشده یا جزئیات که تصور شده درجه اهمیتی کمتری دارند پرداخت نشده است، همچنین اسباب‌بازی ایرانی حوزه مهمی است که خیلی روایت نشده و به آن پرداخت نشده است. در حالی‌که باید به این محصول به صورت جدی بپردازیم.

او ادامه داد: از اراده خودمان به عنوان خادمین در حوزه فرهنگ به نمایندگی از دوستان و فعالان ابراز اشتیاق می‌کنیم و حمایت می‌کنیم از محصولاتی که در این حوزه تولید می‌شوند به عنوان مثال سرمایه‌های رسانه‌ای همچون تبیان در این محور باید قرار بگیرند و قطعاً شما پشتیبان در این حوزه دارید، همچنین گشت و گذار و سازمان تبلیغات می‌توانند فعالیت فرهنگی در این زمینه داشته باشند و از پتانسیل‌ها استفاده کنیم.

حجت‌الاسلامی قمی اظهار کرد: همچنین در حوزه کتاب هم می‌توانیم تأثیرگذاری در این حوزه را داشته باشیم ما باید پرداخت جدی و علمی به این حوزه داشته باشیم، ما کلی دانشجو تحصیل کرده علمی و مکتبی داریم که باید به این حوزه ورود کند تا بتوانیم محصولات فرهنگی، علمی و جدی ایرانی اسلامی را تولید کنیم.

همچنین در پایان با حضور حجت‌الاسلام قمی از کتاب اسباب‌بازی ایران رونمایی شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.