کد خبر : 3709
تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 آبان 1397 - 15:59

ورود ۲۴ پزشک متخصص ویژه مراکز درمانی شمال خوزستان در آذرماه

ورود ۲۴ پزشک متخصص ویژه مراکز درمانی شمال خوزستان در آذرماه

دزفول- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: مقدمات ورود و شروع به کار پزشکان متخصص سال ۹۷ حوزه دانشگاه علوم پزشکی دزفول فراهم شده است. مهدیه توکلی در گفتگو با گشت و گذار، اظهار کرد: براساس سهمیه بندی و توزیع پزشکان متخصص توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امسال ۲۴ پزشک متخصص (چهار


دزفول- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: مقدمات ورود و شروع به کار پزشکان متخصص سال ۹۷ حوزه دانشگاه علوم پزشکی دزفول فراهم شده است.

مهدیه توکلی در گفتگو با گشت و گذار، اظهار کرد: براساس سهمیه بندی و توزیع پزشکان متخصص توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امسال ۲۴ پزشک متخصص (چهار پزشک مرد و ۲۰ پزشک زن) برای دانشگاه علوم پزشکی دزفول درنظر گرفته شده که بر اساس نوع تخصص و نیاز برای خدمت به شهرهای دزفول، شوش و گتوند اعزام شده و شروع به کار خواهند کرد.

وی در خصوص نوع تخصص پزشکان گفت: بر اساس نیازمندی های شهرهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی دزفول، درخواست رشته های مورد نیاز به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارجاع داده شده که بر این اساس برای شهرهای دزفول، شوش و گتوند ۱۵ نوع تخصص شامل ارتوپدی، اعصاب و روان، پزشکی هسته ای، چشم، کودکان، آسیب شناسی، داخلی، جراح عمومی، جراح مغز و اعصاب، رادیوتراپی، رادیولوژی، روانپزشکی، زنان و زایمان، طب اورژانس و گلو و بینی تخصیص داده شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول افزود: طبق برنامه ریزی های به عمل آمده از روز دوشنبه ۲۸ آبان ماه تا ۷ آذرماه ۹۷ پزشکان جدید فرصت دارند تا اطلاعات خود را در سایت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول بارگذاری کنند.

توکلی در پایان گفت: شروع به کار این پزشکان در نیمه اول آذرماه سال جاری خواهد بود.

به گزارش گشت و گذار، دانشگاه علوم پزشکی دزفول، شهرهای گتوند، شوش و دزفول را تحت پوشش خود دارد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.