پایان اعزام حجاج خراسانی از فرودگاه مشهد/ ۱۲ درصد زائران کشور از مشهد اعزام شدند

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی از پایان اعزام حجاج خراسانی از فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد خبر داد. محمود امانی‌بنی با اعلام این خبر اظهار کرد: تعداد ۵۹۰۱ زائر خراسانی از ۲۶ خرداد در قالب ۲۴ پرواز از استان‌های خراسان رضوی و شمالی تا ۶  تیر به سرزمین وحی اعزام شدند. وی افزود: ۱۳ کاروان مدینه […]

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی از پایان اعزام حجاج خراسانی از فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد خبر داد.

محمود امانی‌بنی با اعلام این خبر اظهار کرد: تعداد ۵۹۰۱ زائر خراسانی از ۲۶ خرداد در قالب ۲۴ پرواز از استان‌های خراسان رضوی و شمالی تا ۶  تیر به سرزمین وحی اعزام شدند.

وی افزود: ۱۳ کاروان مدینه بعد که شامل ۱۰ کاروان از خراسان رضوی و ۳ کاروان از خراسان شمالی و همچنین ۳۲ کاروان مدینه قبل که شامل ۳۰ کاروان از خراسان رضوی، ۲ کاروان از خراسان شمالی و ۷۸ زائر از خراسان جنوبی بودند از طریق فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد به عربستان اعزام شدند.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی تصریح کرد: در مجموع ۱۲۷ هزار و ۵۰۰ کیلو بار همراه زائران خراسانی به سرزمین وحی ارسال شد. برای ورود حجاج برنامه‌ریزی و تمهیدات لازم انجام شده و با آمادگی هرچه بیشتر به استقبال زائران خانه خدا خواهیم رفت.

امانی‌بنی با بیان اینکه فرودگاه مشهد پس از فرودگاه امام خمینی(ره) تهران بیشترین سهم در اعزام حجاج را داشته، خاطرنشان کرد: ۱۲ درصد حجاج کشور از فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد اعزام شدند.