کد خبر : 3627
تاریخ انتشار : سه شنبه 29 آبان 1397 - 14:19

پایش مراکز پزشک خانواده روستایی توسط بیمه سلامت و وزارت بهداشت

پایش مراکز پزشک خانواده روستایی توسط بیمه سلامت و وزارت بهداشت

مدیرکل دفتر مدیریت خدمات عمومی سازمان بیمه سلامت گفت: تاکنون مراکز پزشک خانواده روستایی در استان های البرز، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، گیلان، خراسان شمالی و کرمانشاه پایش شدند. به گزارش گشت و گذار، محمد رضا میرزایی با اشاره به رویکرد جدید اجرای طرح پزشک خانواده روستایی گفت: تفاهم نامه مشترکی در راستای رویکرد


مدیرکل دفتر مدیریت خدمات عمومی سازمان بیمه سلامت گفت: تاکنون مراکز پزشک خانواده روستایی در استان های البرز، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، گیلان، خراسان شمالی و کرمانشاه پایش شدند.

به گزارش گشت و گذار، محمد رضا میرزایی با اشاره به رویکرد جدید اجرای طرح پزشک خانواده روستایی گفت: تفاهم نامه مشترکی در راستای رویکرد جدید اجرای طرح پزشک خانواده روستایی بین سازمان بیمه سلامت و معاونت بهداشت وزارت بهداشت تدوین و به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شده است.

وی افزود: در روزهای آتی، دستورالعمل اجرایی سال ۹۷، فرمت قرارداد شبکه های بهداشت و درمان دانشگاه های علوم پزشکی و بسته خدمات نیز تهیه می شود که به دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ابلاغ خواهد شد.

میرزایی با اشاره به برنامه پایش پزشک خانواده روستایی اظهار کرد: یکی از اقدامات موثر و اثرگذار در سال جاری، اجرای برنامه پایش از مراکز پزشک خانواده روستایی به صورت مشترک با معاونت بهداشت وزارت بهداشت است که در این راستا طی سه ماه گذشته، شیوه نامه پایش و چک لیست های استاندارد و فرمت بازخوراند به ادارات کل استان ها و دانشگاه ها توسط مرکز مدیریت شبکه و دفتر سلامت عمومی تنظیم شده و تاکنون مراکز پزشک خانواده روستایی در استان های البرز، سیستان و بلوچستان، آذربایجان غربی، گیلان، خراسان شمالی و کرمانشاه پایش شدند و طی ۲ روز آینده مراکز استان هرمزگان نیز پایش می شود.

مدیرکل دفتر مدیریت خدمات عمومی سازمان بیمه سلامت گفت: پایش های مشترک ادامه خواهد داشت و مشکلاتی که وجود دارد با مداخلات ملی و استانی برطرف می شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.