کد خبر : 3716
تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 آبان 1397 - 18:10

چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی، برگزیدگان خود را شناخت

چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی، برگزیدگان خود را شناخت

برگزیدگان بخش‌های «ثبتی»، «مجوز تولیدی» و «طرح‌های ایده بازار» چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری معرفی شدند. به گزارش گشت و گذار، ۲۶ برگزیده چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی عصر امروز ۳۰ آبان‌ماه با حضور تولیدکنندگان، طراحان، توزیع کنندگان و فروشندگان، مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند. برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره بدین شرح


برگزیدگان بخش‌های «ثبتی»، «مجوز تولیدی» و «طرح‌های ایده بازار» چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری معرفی شدند.

به گزارش گشت و گذار، ۲۶ برگزیده چهارمین جشنواره ملی اسباب بازی عصر امروز ۳۰ آبان‌ماه با حضور تولیدکنندگان، طراحان، توزیع کنندگان و فروشندگان، مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره بدین شرح معرفی شدند:

۱- بخش ثبتی

الف) گروه حرکتی مهارتی:

رتبه اول: فاقد برگزیده

رتبه دوم: گروه طراحی «با فرزندان» برای طرح «چیدنی‌های حرفه‌ای»

رتبه سوم: «علی غلام‌رضایی» برای طراحی «دارت بی‌خطر»

تقدیری: «علی وثاقتی احمد» و «فاطمه وثاقتی احمد» برای طرح «قایق دو منظوره آرتیمیس»

تقدیری: «سید ماشالله مجتبایی» برای طرح «پویان دایره سلامت»

***

ب) گروه آموزشی و کمک آموزشی:

رتبه اول: «طیبه اردیبهشت» و «یاشار مختار بااختیار» برای طرح‌های «میز اکتشاف گام دو»، «میز اکتشاف گام ۱ دخترانه» و «میز اکتشاف گام ۲ پسرانه»

رتبه دوم: فاقد برگزیده

رتبه سوم: فاقد برگزیده

تقدیری: «مطهره صالحی» برای طرح «خونه کوچولو»

***

ج) گروه فکری:

رتبه اول: «مهدی قادری» برای «طرح نقش کاشی»

رتبه دوم: «شهرام مقصودی» برای طرح «تخم مرغ فضایی لیرو»

رتبه سوم: «حسن حکمت» برای طرح «کشور گشا»

***

د) گروه فرهنگی هنری:

رتبه اول: «موزه عروسک‌های ملل» و «طرح حفاظت از تالارهای ایران» برای طرح «تالاپ، تولوپ، تالاب»

رتبه دوم: «سعید مقدم» و «مصطفی جلوخانی» برای طرح «انیمیشن‌ساز پویا شو»

رتبه سوم: «موسسه فرهنگی هنری رویش» برای طرح «من و عروسک‌هایم»

تقدیری: «آرتمیس دادرس» برای طرح «بسته خلاقیت سبزینه»

***

ه) گروه کمک‌درمانی:

رتبه اول: «سلمان داداشی» برای طرح «مغزسازی»

رتبه دوم: فاقد برگزیده

رتبه سوم: فاقد برگزیده

***

و) گروه الکترونیکی و رایانه‌ای:

رتبه اول: «امین شریف‌دینی»، «حمیده سادات ثنایی» و «علی اکبر ثنایی» برای طرح «مجموعه کیت‌های لمو»

رتبه دوم: فاقد برگزیده

رتبه سوم: «کنکاش مکانیک» برای طرح «کیت آموزشی الکترونیک»

***

۲- بخش مجوز تولیدی

رتبه اول: «علیرضا میرزا رمضان تفرشی» برای طرح «تنی‌بال»

رتبه دوم: عادل یوسفی آذر» برای طرح «چوب سازه پویش»

رتبه سوم: «سیامک رزمی‌نیاز» برای طرح «هلولایو»

تقدیری: «ابوذر ساعتیان» برای طرح «ببعی کاموایی»

تقدیری: «محسن رجبی» برای طرح «تردست چهار نفره»

تقدیری: علی هاشمی اصل» برای طرح «پیچ و خم»

***

۳- بخش طرح‌های ایده بازار

رتبه اول: «شهرام مقصودی» برای «طرح استوانه مارپیچ لیرو»

رتبه دوم: فاقد برگزیده

رتبه سوم: فاقد برگزیده

تقدیری: «علی علیزاده طارم‌سری» برای طرح «جابلقا (نرد ایرانی)»

تقریری: علی جاودانی»، «مختار نصرت‌پور» و «سعید سی‌سختی» برای طرح «فهرست مقدس»

تقریری: «فائزه آذرافروز» و «بهزاد سلیمانی» برای طرح «سفینه تعادلی»

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.