کد خبر : 7555
تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 بهمن 1397 - 6:58

کاندیداهای ریاست سازمان نظام پزشکی تا ۲۰ بهمن فرصت ثبت نام دارند

کاندیداهای ریاست سازمان نظام پزشکی تا ۲۰ بهمن فرصت ثبت نام دارند

دبیرخانه مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی طی اطلاعیه ای زمان کاندیداتوری برای انتخابات ریاست کل سازمان نظام پزشکی را اعلام نمود. به گزارش گشت و گذار، در این اطلاعیه آمده است: به موجب متمم آئین نامه انتخابات ریاست کل که تحت نامه شماره ۱۰۰/۱۴۵۹ مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۸ توسط سرپرست وزارت بهداشت مورد تایید قرار گرفته است


دبیرخانه مجمع عمومی سازمان نظام پزشکی طی اطلاعیه ای زمان کاندیداتوری برای انتخابات ریاست کل سازمان نظام پزشکی را اعلام نمود.

به گزارش گشت و گذار، در این اطلاعیه آمده است: به موجب متمم آئین نامه انتخابات ریاست کل که تحت نامه شماره ۱۰۰/۱۴۵۹ مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۸ توسط سرپرست وزارت بهداشت مورد تایید قرار گرفته است و نیز مطابق با نتایج جلسه مورخه ۹۷/۱۱/۱۴ هیات مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی، کاندیداها تا تاریخ ۹۷/۱۱/۲۰ می توانند درخواست کتبی خود را همراه با رزومه مختصر جهت اعلام کاندیداتوری برای انتخابات ریاست کل سازمان به دبیرخانه مجمع عمومی تسلیم و یا ارسال نموده و از وصول آن با دریافت رسید اطلاع حاصل فرمایند.

کسانی که تا آن زمان کتباً و رسماً ثبت نام کرده اند می توانند از تاریخ ۹۷/۱۱/۲۰ تا روز انتخابات تبلیغات انتخاباتی در چارچوب قوانین و مقررات و آئین نامه های سازمان داشته باشند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.