کمبود و احتکار شیر خشک در شمال خوزستان وجود ندارد

دزفول- معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: با اجرای مدیریت اصولی هیچگونه احتکار و کمبودی در زمینه شیر خشک در شمال خوزستان وجود ندارد. داوود سلمان‌پور در گفت و گو با گشت و گذار، اظهار کرد: در داروخانه های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی دزفول در شمال خوزستان شیر خشک به اندازه […]


دزفول- معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: با اجرای مدیریت اصولی هیچگونه احتکار و کمبودی در زمینه شیر خشک در شمال خوزستان وجود ندارد.

داوود سلمان‌پور در گفت و گو با گشت و گذار، اظهار کرد: در داروخانه های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی دزفول در شمال خوزستان شیر خشک به اندازه کافی موجود است و هیچ مشکلی در این باره وجود ندارد.

وی با بیان اینکه مردم در شهرهای دزفول، شوش و گتوند با هیچگونه احتکار و کمبود شیرخشکی مواجه نشده اند، تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی دزفول خود را مکلف به تهیه شیرخشک متابولیک برای نوزادانی که دارای مشکلات خاص هستند می داند.

سلمان‌پور ادامه داد: به همین منظور اقدامات لازم برای تأمین شیرخشک این نوزادان انجام شده و برای تهیه آنها هیچگونه مشکلی وجود ندارد.

وی یادآور شد: اسامی نوزادان نیازمند به شیرخشک در شمال خوزستان در سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ثبت نام شده اند و شیرخشک مورد نیاز آنها تأمین و توسط معاونت غذا و دارو توزیع می شود.